Najpopularniejsze modele Porsche

Porsche to marka, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Ciągłe udoskonalanie istniejących modeli, wprowadzanie nowych, kontrowersyjne debiuty i stałe poszukiwanie ulepszeń sprawia, że każda kolejna wersja zdobywa duże uznanie odbiorców. Sprawdźmy zatem, które modele Porsche są najchętniej kupowane w Europie.

 

Ponadczasowa popularność marki Porsche

 

Porsche to marka motoryzacyjna, która od 1931 roku cieszy się niesłabnącą popularnością. Nazwa firmy Porsche pochodzi od jej założyciela, wybitnego konstruktora samochodów Ferdynanda Porsche.  Pierwszym w pełni seryjnym samochodem Porsche był roadster 356. Producent luksusowych samochodów sportowych i osobowych wprowadził do oferty również modele z segmentu SUV-ów, pierwsze auto z napędem elektrycznym oraz samochód z napędem benzynowo-elektrycznym. 

 

Najpopularniejsze modele Porsche

 

Mimo przejściowej potrzeby ukierunkowania produkcji na pojazdy wojskowe oraz pancerne, zleconej w czasie II wojny światowej przez armię niemiecką, Porsche pozostało liderem na rynku samochodów osobowych i sportowych. Pierwszy SUV w historii Porsche – terenowy Porsche Cayenne i później Porsche Macan czy najszybsze w historii marki sportowe Carrera GT i Cayman 911, prezentowały najbardziej nowatorskie pod względem technologicznym rozwiązania. Zaawansowany poziom technologiczny, atrakcyjna stylistyka i bardzo dobre osiągi to cechy, które wyróżniają kolejne, pojawiające się na rynku motoryzacyjnym modele Porsche. 

Obecnie, niemieckie przedsiębiorstwo produkuje samochody:

  • Sportowe: 718 Cayman, 718 Boxster, 911
  • Osobowe: Panamera
  • SUV-y: Macan, Cayenne, Cayenne Coupe
  • Elektryczne: Taycan.

Porsche – wybierz model dla siebie

 

Obawiasz się, że marka Porsche to samochód poza Twoim zasięgiem? Nic bardziej mylnego. Auto Search Warszawa, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, uzupełnia swoją ofertę o najbardziej pożądane modele Porsche. Duży wybór, doradztwo w zakupie samochodu oraz różne formy finansowania, jakie oferujemy wystarczą, aby Twoje marzenia o zakupie wymarzonego samochodu stały się realne jak nigdy wcześniej. Poniżej przedstawiamy kilka modeli, jakie posiadamy w ofercie.  

Porsche Panamera 4S

 

Czterodrzwiowe Porsche Panamera to innowacyjne posunięcie niemieckiego koncernu Porsche. Panamera 4S występuje w ofercie Auto Search w dwóch wersjach: z silnikiem benzynowym oraz hybryda typu Plug-In. 4S E-Hybrid z nadwoziem typu sedan jest samochodem sportowym, z mocnym 560 KM silnikiem, automatyczną skrzynia biegów i napędem na cztery koła. Bardzo bogato wyposażony, zapewnia wygodne miejsca dla czterech osób. Nosząca cechy sportowej limuzyny Panamera 4S z silnikiem benzynowym, posiada świetne właściwości jezdne i bardzo wysoki poziom dopracowania poszczególnych elementów. Sprawdź wyposażenie tego modelu i przyznaj, że nie ma dla niego konkurencji.

Zdjęcie lewego tyłupojazdu Porsche Panamera 4s
Zdjęcie lewego tyłu pojazdu - Porsche Panamera 4S

Porsche Macan

 

Modele Porsche Macan z dwulitrowym silnikiem benzynowym, występują w naszym salonie w kolorze szarym – lakier Agate Grey oraz niebieskim – lakier Sapphire Blue Metallic. Te stosunkowo niewielkie SUV-y są ekonomiczne, a przy tym bogato wyposażone. Zawieszenie pneumatyczne z systemem samopoziomowania i funkcją regulacji prześwitu sprawia, że komfort podróżowania jest niezwykle wysoki.

Wersja Porsche Macan 2.0 w kolorze zielonym – Mamba Green metallic oraz śnieżnobiały Porsche Macan to samochody z nadwoziem sedan. Pięknie się prezentują i precyzyjnie prowadzą, zapewniając wysokie osiągi. Niemal ekskluzywne wyposażenie podnosi standard i tak już doskonałych modeli.

Porsche Cayenne

 

Cayenne był pierwszym SUV-em w historii Porsche. Model ten występował łącznie w siedmiu wersjach silnikowych (benzynowe oraz hybrydowe plug-in). W naszym salonie oferujemy Porsche Cayenne z silnikiem diesla. To typowy, duży, mocny SUV, który jednak zachował typowy dla Porsche sportowy charakter i elastyczność prowadzenia. Porsche Cayenne po liftingu jest samochodem luksusowym z jakością wyróżniającą markę Porsche.

Porsche Taycan 4S

 

Taycan jest pierwszym seryjnym autem elektrycznym w ofercie marki Porsche. Występuje w wersjach z nadwoziem sedan, kombi Sport Turismo oraz uterenowione kombi Cross Turismo. Spośród sześciu wersji silnikowych, Auto Search Warszawa oferuje Porsche Taycan 4S o mocy 530 KM, z automatyczną skrzynią biegów i napędem na cztery koła. Mniejsze od Panamery, bardzo bogato wyposażone jest pierwszym elektrycznym autem sportowym, które przyspieszenie osiąga w cztery sekundy, a jego zasięg pozwala na przejechanie około 400 kilometrów. 

Porsche 911 4 GTS

 

Model 911 to ikona Porsche, produkowana od 1964 roku. Na przestrzeni lat model 911 wykorzystywał silniki: 6-cylindrowy, 8-cylindrowy oraz silnik turbo. W naszej ofercie znajdziesz Porsche 911 4 GTS z 480 konnym silnikiem benzynowym, usztywnionym zawieszeniem, sportową skrzynią biegów i sportowymi akcentami. Wyprodukowana w 2023 roku wersja Carrera 4 GTS 992 z automatyczną skrzynią biegów i napędem na 4 koła posiada ponadstandardowe wyposażenie, które zapewnia wysokie bezpieczeństwo i komfort podróżowania. 

Newsletter

Masz pytania lub wątpliwości, skorzystaj z naszej infolinii 24/7

LANG