Sprzedaj samochód

Sprzedaj samochód w dogodny sposób

Skorzystaj z Naszego pośrednictwa

Odbierz wycenę i zmaksymalizuj swoją sprzedaż z Nami

Sprzedaj natychmiast

Odbierz wycenę i sprzedaj swój samochód w 24h

Proces skorzystania z pośrednictwa

Realizujemy zlecenia głównie na obszarze województwa mazowieckiego.

Krok 1
Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób. Wypełnij formularz, zadzwoń lub napisz do nas.
Krok 2
Przedstaw nam swoje auto w celu wstępnej wyceny i określenia naszej prowizji.
Krok 3
Zaczekaj na kontakt od nas. Przygotowujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Po akceptacji wyceny i naszej prowizji umów się z nami w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie.
Krok 4
Na miejscu przygotujemy Twój samochód do sprzedaży, potwierdzimy wspólnie wycenę samochodu oraz wykonamy profesjonalną sesję z fotografem. Auto na czas sprzedaży może pozostać u Ciebie. W razie potrzeby przechowamy Twój samochód.
Krok 5
Aukcje z Twoim samochodem zostaną opublikowane w przeciągu jednego dnia roboczego od momentu sesji.
Krok 6
Opiekun Twojego zlecenia zajmuje się obsługą zainteresowanych samochodem będąc przy tym do Twojej pełnej dyspozycji 24h/7 dni w tygodniu. Odciąży Cię od kontaktu z klientami, a w razie oględzin zajmie się prezentacją pojazdu.
Krok 7
Po pozyskaniu chętnego na zakup Twojego samochodu w ustalonej wspólnie z Tobą kwocie możesz na nas polegać w sprawie formalności i czynności wykonywanych podczas finalizacji sprzedaży auta.

Proces sprzedaży samochodu

Realizujemy zlecenia głównie na obszarze województwa mazowieckiego.

Krok 1
Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób. Wypełnij formularz, zadzwoń lub napisz do nas.
Krok 2
Przedstaw nam swoje auto w celu wyceny.
W ciągu 1h otrzymasz od nas ofertę odkupu.
Krok 3
Po akceptacji wyceny umów się z nami w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie.
Krok 4
Sprzedaż Twojego pojazdu przebiega w bezpieczny sposób. Samochód odbieramy po wpłynięciu środków na Twoje konto.
Krok 5
Ciesz się sprzedanym samochodem bez wychodzenia z domu.

Formularz kontaktowy
sprzedaż pośrednictwo

  Pytania i odpowiedzi

  Sprzedaż samochodu średnio trwa między 30 a 45 dni. Często auta sprzedajemy szybciej, zdarza się, że nawet w kilka dni. W przypadku cesji leasingu, warto wziąć pod uwagę formalności związane z przepisaniem leasingu, które mogę delikatnie wydłużyć procedurę. 

  Tak, auta pozostawione na przechowaniu są jak najbardziej bezpieczne. Nasza siedziba jest pod stałym okiem kamer, monitoringu oraz systemu alarmowego z ochroną. Cały teren jest szczelnie ogrodzony. Firma oczywiście posiada ubezpieczenie przeznaczone dla profesjonalnych sprzedawców samochodowych. Przy przyjmowaniu auta do oferty spisujemy szczegółowy protokół przekazania, umowę pośrednictwa oraz wykonujemy dokładną dokumentację zdjęciową. 

  O kwocie sprzedaży samochodu decydujemy wspólnie z Właścicielem. Możemy zasugerować kwotę za którą warto sprzedać dany pojazd, przedstawić podobne egzemplarze oraz zarekomendować możliwości negocjacyjne, ale nigdy nie sprzedajemy auta bez uzgodnionej wcześniej kwoty. Przed wystawieniem pojazdu konsultujemy cenę wystawienia oraz ewentualną cenę minimalną za którą mamy prawo sprzedać samochód i każdą inną propozycję omawiamy indywidualnie. 

  Tak, AutoSearch również kupuje pojazdy. W momencie gdy ktoś jest zdecydowany na zakup samochodu połączonego z odkupem innego, Właściciel auta dostaje od nas pełną kwotę za sprzedany samochód, a my odkupimy inny pojazd żeby zrealizować transakcję (oczywiście jeżeli spełnia standardy naszej firmy).

  Nie tylko pomagamy w znalezieniu Klienta, który przejmie leasing, ale też przeprowadzamy całą procedurę od A do Z. Ustalamy korzystną kwotę odstępnego w oparciu o kalkulację (którą oczywiście wspólnie potwierdzamy), pomagamy w wypełnieniu dokumentów dwóm stronom (cesjonariuszowi i cedentowi) oraz realizujemy bezpiecznie przekazanie pojazdu. Kwota odstępnego trafia bezpiecznie do byłego leasingobiorcy przed przekazaniem pojazdu, a następnie rozliczane jest z AutoSearch.

  Formularz kontaktowy
  sprzedaż natychmiast

   Pytania i odpowiedzi

   Oprócz podstawowych parametrów auta, decydująca jest jego historia (czy samochód jest bezwypadkowy), pochodzenie (czy samochód pochodzi z polskiego salonu), ilość właścicieli, stan techniczny czy stan powłoki lakierniczej. Istotna jest również dokumentacja, na przykład serwisowa potwierdzająca odpowiednią eksploatację pojazdu. 

   Sprzedając samochód do AutoSearch nie musisz martwić się o formalności czy umowę kupna-sprzedaży. Wszystko będziemy mieć przygotowane. Z Twojej strony potrzebujemy tylko dokumentów od auta – dowodu rejestracyjnego, kartę pojazdu (jeżeli posiadasz), aktualną polisę OC, drugiego zestawu kół/opon (jeżeli posiadasz) i kompletu kluczyków. Oczywiście mile widziana jest wszelka dokumentacja dodatkowa do samochodu – np serwisowa. 

   Tak, chcąc utrzymać jak najwyższy standard oferowanych aut w ofercie, każde auto przed zakupem sprawdzamy w serwisie lub z rzeczoznawcą. 

   Środki zostaną wysłane przelewem natychmiastowym na podstawie podpisanej umowy na wskazane przez Ciebie konto bankowe. Nie musisz się martwić, samochód wydasz po zaksięgowaniu wpłaty. 

   Jeżeli nie “goni” Cię czas ze sprzedażą, zawsze możesz wystawić z nami samochód korzystając z pośrednictwa. 

   Przykładowo gdy po tygodniu stwierdzisz, że potrzebujesz już w tym momencie sprzedać samochód, zgłoś się do nas, a my przedstawimy ofertę odkupu.

   Translate »