Leasing

Chciałbyś kupić samochód z pomocą leasingu? AutoSearch oferuje korzystne i elastyczne finansowania na samochody dla firm oraz osób prywatnych. Dzięki współpracy z szeroką gamą banków jesteśmy w stanie przedstawić najkorzystniejsze oferty finansowań dla samochodów dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Formularz kontaktowy

Wypełnij jeden z formularzy w celu otrzymania najlepszej oferty leasingu.

Mam sprecyzowane parametry

  Mam sprecyzowaną kwotą miesięczną

   Zalety leasingu w AutoSearch

   Oferta i decyzja tego samego dnia

   Okres finansowania aż do 12 lat

   Kompleksowe doradztwo i obsługa całego procesu finansowania

   Wkład własny od 0%

   Gwarancja bezpieczeństwa

   Na czym polega leasing?

   Leasing to doskonałe rozwiązanie na zakup samochodu, w szczególności dla przedsiębiorców. Pozwala na dogodne rozłożenie kosztu samochodu w określonym czasie. Decydując się na taką formę finansowania, mamy możliwość dostosowania wpłaty własnej, okresu trwania oraz kwoty wykupu. Zazwyczaj te parametry wyrażone są w procentach wartości danego pojazdu. Oprócz sytuacji gdzie bez leasingu nie moglibyśmy pozwolić sobie na zakup konkretnego samochodu, taką formę finansowania można wykorzystać do optymalizacji podatkowej oraz finansowej. Z leasingu można skorzystać w dowolnej formie prowadzenia firmy – czy to jednoosobowa działalność gospodarcza (JDG), czy spółka jawna czy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (sp. z o.o.). Istnieje również leasing konsumencki na osobę fizyczną (prywatną).

   Czemu warto zakupić samochód w leasingu?

   Leasing pozwala na ograniczenie początkowych kosztów zakupu, (możliwy jest leasing bez wpłaty własnej, który również posiadamy w swojej ofercie) dzięki czemu jesteśmy w stanie przeznaczyć zaoszczędzone środki np. na inwestycje. Zależnie od instytucji finansowej, możemy dostosować raty do swoich potrzeb, nie tylko pod względem czasu trwania leasingu. Możliwe jest również “ułożenie” rat rosnąco lub malejąco w zależności od preferencji Leasingobiorcy. Dodatkowo, firmy leasingowe czasami oferują możliwość zmiany wysokości rat w zależności np. od sezonu (przykładowo kiedy nasz biznes jest “sezonowy” i osiągamy dużo większe przychody przez okres wiosenno-letni niż w sezonie jesienno-zimowym, możemy przez pół roku płacić mniejszą ratę). 

   Koszt miesięcznej raty możemy odliczyć od zarobku naszego przedsiębiorstwa, a także rozliczyć podatek VAT (100% podatku VAT do kwoty 150 000 zł netto w przypadku aut osobowych spalinowych i 225 000 zł netto w przypadku aut elektrycznych).

   Zalety leasingu:

   Leasing dla Ciebie, lub Twojej firmy!

   Czy opłaca się brać leasing?

   Zakup samochodu w leasingu często oznacza zakup auta lekko używanego lub całkowicie nowego. To również pozwala na zaoszczędzenie środków, które wydalibyśmy na eksploatację starszego auta. Im nowszy samochód tym mniejsza szansa na jego awarię, dodatkowo kupując samochód lekko używany lub nowy najczęściej otrzymujemy gwarancję. Przykładowo, wydając 50 000 zł na samochód używany, możemy przeznaczyć tę kwotę na wkład własny na zakup auta za 200 000 zł, a resztę rozliczyć w dogodnych ratach (najczęściej od 24 do 60 miesięcy, ale zdarzają się również dłuższe okresy finansowania). 

   Wystarczy skorzystać z naszego kalkulatora leasingu na stronie, aby dostać optymalną ofertę. 

   Dodatkową zaletą leasingu jest możliwość sprzedaży auta w formie cesji leasingu. Cesję leasingu można dokonać zazwyczaj w dowolnym momencie trwania leasingu. Taka forma pozwala na odzyskanie części (często sporej) wpłaconych środków ze względu na spłacony kapitał. W AutoSearch zajmujemy się również taką formą sprzedaży, kompleksowo przeprowadzając przez cały proces. Co więcej, po 24 miesiącach leasingu, mamy możliwość

   wykupu samochodu i sprzedaży w formie “gotówkowej” lub w innym finansowaniu wybranym przez Kupującego. 

   Leasing to nowoczesne rozwiązanie pozwalające na optymalizację podatkową, finansową oraz na zakup auta, którego nie bylibyśmy w stanie zakupić “na raz”.

   Jakie są rodzaje leasingu?

   Dodatkowo, w zależności od preferencji możemy zdecydować się na leasing operacyjny (najbardziej popularny) lub na leasing finansowy (gdzie amortyzacja jest po stronie leasingobiorcy, dodatkowo korzystający płaci z góry cały podatek VAT, a do kosztów uzyskania przychodu zalicza wyłącznie część odsetkową rat leasingowych oraz amortyzację). Istnieje również leasing zwrotny, który pozwala na odzyskanie zainwestowanego kapitału.

   LANG