Gwarancje, ubezpieczenia i finansowania samochodów

Gwarancja

W ofercie AutoSearch znajdują się wyselekcjonowane auta z polskiego salonu, gruntownie  zweryfikowane przez nasz zespół. Każde auto przed dołączeniem do naszej oferty jest  weryfikowane w serwisie oraz w bazach ubezpieczycieli. Dodatkowo, wyróżniamy się na rynku  możliwością pobrania płatnych raportów AutoDNA do każdego auta całkowicie za darmo.  Udostępniamy również możliwość sprawdzenia każdego samochodu w dowolnym serwisie. 

Stawiając na najwyższą jakość obsługi, zadbaliśmy również o to żeby poziom gwarancji, którą  można dokupić do naszych samochodów, odpowiadał naszym standardom. Dzięki współpracy z  firmą gwarancyjną, która świadczy swoje usługi również w salonach dealerskich sprzedających auta nowe, mamy pewność, że w przypadku ewentualnej awarii możemy liczyć na pomoc zaufanego  Partnera. Istotną zaletą jest możliwość dokupienia gwarancji z zakresem bliskim gwarancji  fabrycznej, która zagwarantuje całkowity spokój po zakupie używanego samochodu.  

Gwarancja tego typu nie jest oferowana u większości sprzedawców aut używanych.  

Do wyboru w naszej ofercie mamy gwarancję 6-miesięczną, roczną, dwuletnią oraz nawet wariant  trzyletni, idealny kiedy planujemy użytkować auto przez dłuższy czas. Sam proces zgłaszania  usterki jest bardzo prosty, a w całym procesie pomoże Gwarant oraz zespół AutoSearch. Na czas naprawy usterki, gwarancja może obejmować również auto zastępcze.

Jak działa gwarancja?

Dzięki możliwości zakupu gwarancji do pojazdów z oferty AutoSearch uzyskujesz pełne wsparcie oraz ochronę podczas użytkowania Twojego pojazdu. Gwarancja będąca wsparciem do zdarzeń nieoczekiwanych szybko rozwiązuje problemy i pokrywa koszta związane z usterkami i wynikającymi z tego stratami.

Jak wygląda proces zgłoszenia usterki?

Krok 1
Zgłoszenie usterki do Gwaranta
Krok 2
Wybór serwisu i weryfikacja naprawy
Krok 3
Akceptacja kosztorysu i wypłata odszkodowania

Zalety gwarancji

W celu przedstawienia oferty gwarancji na dany samochód, skontaktuj się z nami w dogodny sposób.

Ubezpieczenia

Na pierwszą myśl wybór ubezpieczenia jest prostym wyborem. Mając do dyspozycji trzy oferty, z  teoretycznie tym samym zakresem polisy (OC, AC i Assistance), wybieramy najtańszą z nich. 

Czy to jednak zawsze jest słuszne podejście? 

Wybierając polisę powinniśmy zwrócić uwagę na takie czynniki jak przede wszystkim: obecność nnw, wartość samochodu na polisie, udział własny, czy naprawy będą dokonywane na oryginalnych częściach czy zamiennikach, czy suma ubezpieczenia jest stała czy zmienna oraz czy zawarte jest  ubezpieczenie szyb.  

Dodatkowo powinniśmy zwrócić uwagę na rodzaj oferowanego assistance – czy obejmuje tylko i  wyłącznie terytorium Polski czy również pozostałe kraje oraz jaki jest limit kilometrów holowania.  Warto również sprawdzić na jaki czas będzie przysługiwać auto zastępcze podczas zdarzenia  drogowego. 

Trzeba również pamiętać, że posiadając auto w leasingu, nasza polisa musi spełniać warunki  przedstawione przez leasingodawcę. Kupując samochód w leasingu lub innym finansowaniu, bank  najczęściej przedstawia nam ofertę ubezpieczenia. Porównanie jej z innymi ofertami na rynku jest  całkowicie darmowe, a może przynieść wymierne oszczędności. 

Zawierając polisę w AutoSearch można liczyć na indywidualne podejście naszego działu  ubezpieczeń i dopasowanie oferty do określonych potrzeb.  

Więcej o ubezpieczeniach przeczytasz na naszym blogu.

W celu przedstawienia oferty ubezpieczenia na dany samochód, skontaktuj się z nami w dogodny sposób.

Finansowania

Leasing jest najczęściej wybieraną formą finansowania. Na rynku istnieją również inne rodzaje  finansowania, takie jak pożyczka leasingowa, leasing konsumencki, kredyt na samochód oraz  pożyczka, wynajem. 

Wybierając formę zakupu samochodu warto pamiętać, że decydując się na finansowanie  konkretnego przedmiotu, możemy liczyć na lepszą ofertę niż w przypadku standardowego kredytu  gotówkowego zaciąganego w dowolnym celu.  

Finansowania na samochód w przeciwieństwie do kredytu gotówkowego, pozwalają również na  precyzyjniejsze określenie wkładu własnego, okresu spłaty i innych parametrów.  

Decyzja dotycząca finansowania często wydawana jest nawet tego samego dnia, a szanse na  pozytywną ocenę banku, są większe dzięki zabezpieczeniu w postaci samochodu. 

Rozłożenie wartości samochodu na dogodne raty często umożliwia zainwestowanie pozostałych  środków w inny, bardziej rentowny sposób. 

Współpracując z wieloma instytucjami finansowymi ,jesteśmy w stanie wybrać dogodny sposób  finansowania w zależności od potrzeb Klienta. 

Ważnymi czynnikami przy wybieraniu sposobu finansowania jest forma sprzedaży danego  samochodu (Faktura VAT lub Faktura VAT Marża) oraz czy finansowanie będzie zaciągane na  osobę fizyczną czy podmiot gospodarczy. 

W celu przedstawienia oferty finansowania na dany samochód, skontaktuj się z nami w dogodny sposób.

Formularz kontaktowy

Mam samochód i kończy mi się polisa

    Chcę kupić samochód i obliczyć składkę

      LANG